معرفی شرکت

شرکت پویندگان دنیای ارتباطات (پویا سافت) در سال 1381 با هدف ارایه راه کارهای قابل اجرا (Solutions) و مطمئن در زمینه فناوری اطلاعات (IT) راه اندازی شد. این شرکت سعی می نماید تا نرم افزارها و پایگاه های اینترنتی (Websites) را با رعایت آخرین استانداردهای تکنولوژی، تحلیل (Analysis)، طراحی (Design) و پیاده سازی (Development) نماید. رعایت آخرین استاندارهای مربوط به زبان در اینترنت (Globalization)، به خصوص زبان فارسی نیز از جمله دست آوردهای این شرکت می باشد.
شرکت پویندگان دنیای ارتباطات با توجه به تجربیاتی که در این سالها اندوخته است توانایی ارایه راه کار های اینترنتی، طراحی، برنامه سازی و پیاده سازی نرم افزارها و پایگاه های اینترنتی، مدیریت سرویس دهنده ها (Server Management) و مراقبت از سیستم ها و ارایه روش هایی جهت افزایش کارایی سیستم ها را دارا است.
شرکت پویندگان دنیای ارتباطات در طراحی و پیاده سازی راه کارهای نرم افزاری خود، نیاز کاربر، راحتی کاربر، در دسترس بودن ابزار مورد نیاز کاربر، گرافیک زیبا در عین سادگی و عاری بودن نرم افزار از اشکال و خطا را مد نظر قرار می دهد.

سه مولفه اصلی همکاران ما در شرکت پویندگان دنیای ارتباطات به صورت زیر است:
 • جوانی: متوسط سنی همکاران ما رده سنی جوان است که سن تولید ایده های جدید می باشد. این مشخصه، شکل گیری ایده های موفق در جهت طراحی و تولید نرم افزار را تضمین می کند.
 • خلاقیت: هر کدام از همکاران ما دارای تخصص های ویژه ای هستند. به این ترتیب رویه ای ثابت و غیر قابل تغییر در طراحی و اجرای پروژه ها حاکم نیست و طراحان و برنامه نویسان شرکت برای هر پروژه ای طراحی و رویه ای مختص آن پروژه، در نظر خواهند گرفت.
 • کارآزمودگی: همکاران ما در شرکت پویندگان دنیای ارتباطات، قابلیت و توانایی انجام پروژه های نرم افزاری و طراحی در سطوح مختلف و با ابزارهای متفاوت را دارا می باشند.

نرم افزار شما کاملاً مطابق میل و خواسته شما طراحی می شود.

تکنولوژی های مورد استفاده

شرکت پویندگان دنیای ارتباطات از آخرین ابزارها و تکنولوژی ها با در نظر گرفتن قابلیتهای کنونی و نیم نگاهی به آینده، در جهت اجرای پروژه های نرم افزاری استفاده می کند.
مهندسین این شرکت در پیاده سازی راه کارهای نرم افزاری از تکنولوژی های زیر بهره می برند:

 • Web Application Technology: Microsoft ASP.Net
 • Programming Language: C# and JavaScript
 • Database: Microsoft SQL Server
 • Documentation and Modeling: RUP, UML by Rational XDE
 • Project Management: Microsoft Project

روند اجرای پروژه های نرم افزاری

 1. بررسی اسناد نیاز مشتری (RFP - Request For Proposal)
 2. ارائه راه حل حاوی چگونگی، زمان و هزینه اجرای نرم افزار (Proposal)
 3. ارائه مستندات تحلیل نرم افزار (Analysis)
 4. ارائه مستندات طراحی نرم افزار (Design) به همراه مدل آزمایشی نرم افزار (Prototype)
 5. پیاده سازی نرم افزار (Development)
 6. ارائه نسخه آزمایشی نرم افزار (Beta Version)
 7. بررسی و رفع خطاهای احتمالی و تحویل نرم افزار
 8. ارائه راهنمای استفاده از نرم افزار

چگونگی ارتباط با کارفرما

شرکت پویندگان دنیای ارتباطات سعی دارد تا در تمامی مراحل طراحی و پیاده سازی نرم افزار، ارتباط خود را با کارفرما برقرار نگاه داشته و از نظرات او آگاه شود. روند اجرای پروژه ها و همچنین نتایج به دست آمده، در پریودهای زمانی که قبلاً با کارفرما به توافق رسیده است، در قالب گزارش های چاپی از طریق نماینده شرکت و یا الکترونیکی از طریق اینترنت در اختیار کارفرما قرار می گیرد. به صورت پیش فرض، در پایان هر یک از مراحل روند اجرای پروژه (از مرحله 3 به بعد روند اجرای پروژه های نرم افزاری)، گزارش کارهای انجام شده در جلسه ای مشترک ارائه خواهد شد. این جلسه می تواند به صورت حضوری و یا از طریق Web Meeting برگزار گردد.