كد مطلب: 1784

24 مرداد 1394 ساعت 11:44

سرویس پردازش ابری IBM مخصوص رایانه‌های اپلی

این سرویس به سازمان‌های بزرگ کمک می‌کند تا رایانه‌های مک را به آسانی با زیرساخت‌های خود سازگار کنند.

شرکت IBM سرویس جدیدی مبتنی بر فضای پردازش ابری ارایه کرده است که به کاربران امکان می‌دهد به راحتی و به صورت کاملا ایمن رایانه‌های مک را با سیستم‌ها و ابزارهای سازمانی خود سازگار کنند.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از آی‌تی‌پی، این سرویس جدید که از سوی مرکز IBM MobileFirst به عنوان بازوی ارایه‌دهنده خدمات موبایلی سازمانی شرکت مذکور ارائه شده است، به سازمان‌های بزرگ کمک می‌کند تا رایانه‌های مک را به آسانی با زیرساخت‌های خود سازگار کنند، آسان‌تر از گذشته به نیاز خود پاسخ دهند و حتی بتوانند رایانه‌های مک کارمندان خود را هم مورد استفاده قرار دهند.

لازم به ذکر است که این روزها میزان فروش رایانه‌های مک در بازار بالاتر از میانگین‌های جهانی صورت می‌گیرد و به گفته سخنگوی اپل، طی یک دهه گذشته مک توانسته است نسبت به رایانه‌های شخصی موفقیت بیشتری کسب کند.

به گفته شرکت IBM که با نام Big Blue هم شناخته می‌شود، سرویس موبایلی جدید برای رایانه‌های مک مبتنی بر تجربیات چندساله شرکت IBM ارائه شده است و برمبنای طرح جامعی موسوم به Mac@IBM توسعه میابد که بر اساس آن رایانه‌های مک به صورت گسترده‌تر در سازمان‌های سراسر جهان به کار گرفته می‌شوند.شرکت IBM به دنبال گسترش همکاری‌های خود با اپل تصمیم دارد تمام خدمات سازمانی خود را با محصولات سخت‌افزاری این آن سازگار کند و امکان ورود هرچه بیشتر اپل به بازار محصولات سازمانی را فراهم آورد.

این شرکت بزرگ فناوری همچنین سرویس جدید خود را مبتنی بر مراکز و سازمان‌های مختلف ارائه می‌دهد تا به صورت ویژه امکان سازگاری آنها با رایانه‌های مک فراهم شود و البته به جز آن سرویس ابری جدید به صورت استاندارد هم در اختیار سازمان‌ها قرار می‌گیرد.

 

منبع:  itna

برچسب ها: 
سرویس پردازش ابری IBM
IBM MobileFirst
رایانه‌های اپلی