كد مطلب: 1785

24 مرداد 1394 ساعت 11:47

به‌روزرسانی رایگان نرم‌افزارهای امنیتی ESET برای ویندوز ۱۰

دو سیستم ESET Smart Security و ESET NOD32 Antivirus هم‌اکنون با سیستم عامل ویندوز 10 سازگار شده‌اند.

شرکت ESET اعلام کرد نسخه خانگی و سازمانی محصولات امنیتی آن برای سیستم‌عامل ویندوز با آخرین نسخه ارائه شده از سوی مایکروسافت سازگاری پیدا کرده است.


به گزارش ایتنا از رایورز به نقل از آی‌تی‌پی،‌ به کاربرانی که همچنین نسخه‌های قدیمی‌تر محصولات امنیتی ESET را مورد استفاده قرار می‌دهند پیشنهاد شده است تا آنها را به‌روز کنند و پیش از مهاجرت به ویندوز ۱۰، برنامه‌های امنیتی جدیدتر را در اختیار بگیرند.

«نئو نئوفیتو» میدر مرکز ESET در خاورمیانه گفت: «کارآمدی و امنیت دو مسئله اصلی برای مهاجرت به نسخه جدید سیستم عامل محسوب می‌شود. ما می‌خواهیم به تمام مشتریان خود اطمینان دهیم که با استفاده از محصولات ESET ‌می‌توانند ایمنی کامل را برای انتقال فعالیت‌های خود به ویندوز ۱۰ برقرار سازند.»

او در ادامه توضیح داد: «ما با به‌روزرسانی و آسان‌سازی محصولات امنیتی ESET، کار را برای تمامی کاربران آسان کردیم. با این به‌روزرسانی بخش تنظیمات نرم‌افزارهای امنیتی ما تغییر نمی‌کنند تا کاربران بتوانند مانند آنچه که تاکنون تجربه کرد‌ه‌اند، نسل جدید خدمات را در اختیار بگیرند. به عبارت دیگر با تنظیمات قبلی، خدمات ایمنی جدید ارائه می‌شود.»دو سیستم ESET Smart Security و ESET NOD۳۲ Antivirus هم‌اکنون با سیستم عامل ویندوز ۱۰ سازگار شده‌اند. شرکت ESET همچنین به کاربران خود توصیه کرد که پیش‌ از نصب ویندوز ۱۰، به‌روزرسانی به این محصولات را انجام دهند.

لازم به ذکر است که به‌روزرسانی محصولات برای آن دسته از کاربرانی که قصد استفاده از ویندوز ۱۰ را دارند به صورت رایگان انجام می‌شود و نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای نیست.

 

منبع:  itna

برچسب ها: 
ESET Smart Security
ESET NOD32 Antivirus
سیستم عامل ویندوز 10